Doğal İç Parazit Önleyici Kullanan Var Mı

Patpatik

Hiç dışarı çıkmayan kediler için doğal iç parazit önleyici kabak çekirdeği gibi ne kullanabiliriz.

7 CEVAP

AhsenAise

Kekik çayı, üç veteriner ve sayısını unuttuğum parazit ilaçlarının temizleyemedigi parazitlerden kekik çayı ile kurtulduk şükürler olsun
Bir kahve fincanı kaynar suya bir çay kaşığı kekik koyup beş dakika demleyiniz günde üç kez enjektör ile ağzına sıkınız
Tecrübem kâfi gelmeyebilir ,sağlam kaynaklardan araştırınız

aslihan_e

İlaç kullanın, parazitler kalabilir işinizi riske atmayın. Ben kedilerime bağışıklıkları yükselsin diye kekik çayı içiririm ama yine de parazitleri oluyor. Diğer arkadaş hem ilaç kullanmıştır hem kekik çayı içirmiştir ikisi bir etki etmiştir belki. Evden hiç çıkmaz ama kedi bu, gece bir sinek yer, hamamböceği uçar gelir siz görmeden onu tutar yer.

sitedizayn

ilginç bir konuymuş kabak çekirdeği, kekik çayı bu soruyu takip edeceğim her zaman öğrenilecek yeni şeyler olabiliyor :)
bu arada benim kedilerim sinek konusunda uzmanlar özelliklede smokin olan çarli, sinek böcek neyse avlarlar ama yemezler, neden böyle bilmiyorum. bana sadece peçete ile sinek böcek cesedi toplayıp çöpe atmak kalır.

EgeTemmuzT

Doğal iç parazit önleyiciyi ilk defa duyuyorum. Sağlıklı ve işe yararsa ben de denerim.

Patpatik

Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Patpatik

Aslıhan hanım ilaç olarak hangi marka kullanıyorsunuz?

Zumrutt00

kekik çayını ilk defa duydum teşekkür ederim