Kedim Kokorec Yemek İstiyor

Kedime kokorec turevi yiyecekleri tatmasi icin versem bi sey olur mu ? Daha once hic vermedim ama insanin gozunun icine bakiyor yerken

5 CEVAP

rabiaesim

pişkinse sorun yok ya bi kereden bişey olmaz 😅 bu hayvanlar doğada çiğ kuş çiğ fare yiyor neticede

baharatsız ve pişmiş şekilde sorun olmaz

aslihan_e

Baharatsız olsa çok faydalı bile ama kimyon kekik varsa da sorun olmaz. Acı biber, karabiber çok zararlı.

sitedizayn

kendinize kokoreç alırken kedi için biraz sade ayırın, sade olarak pişiyor baharatını servis yaparken ekliyorlar, tuz olayını bilmiyorum pişmeden önce mi ekleniyordu. tuzsuz baharatsız olduktan sonra pişmiş her türlü hayvansal ürün yiyebilir.

sitedizayn

aklıma gelmişken kediler tuhaftır siz bir şey yerken, pişirirken gelir bakarlar beklerler sonra verirsiniz yemezler, sizin kedinizde belki kokoreç vereceksiniz yemeyecek böyle bir ihtimalde var, ben bazen sokak kedileri için tavuk ciğeri pişiririm gelirler beklerler ama verincede yemezler, zaten bizimkilerin yemediğini biliyorum onun için arada bir sokak kedileri için pişiririm.
yemelerini isterdim ama yemiyorlar. smokin kedim çarli fırsatını bulunca bir ciğeri alıp kaçmayı ve sadece onunla oynamayı sever.
yani sizinkide izliyor diye illaki onu yiyeceği anlamına gelmiyor, siz tuzsuz baharatsız deneyin bakalım ne olacak :)