2 Aylık Yavru Köpek İssirmasi

Yusufecevit

2 aylık yavru melinos sahiplendim biraz sakalasirken çocuk akliyle sert issirdi dış geçirdi köpeğim gayet sağlıklı oyuncuydu kuduz olma ihtimali varmıdır sizce issirdi diye tereddütle kaldım tesekkurler bir hafta oncede oynarken dis yaptı onemeaemedim ama bu defa issirdi sanırım dialeri kasiniyor ama korktum biraz kısacası 2 aylık yavru da kuduz olurmu gayet sağlıklı yavru sahipleneli 2 hafta olucak

3 CEVAP

Cankanac

Kuduz olsaydı belirti görürdünüz diye düşünüyorum 2 hafta olmuş sahipleneli bol sabunla yıkayın isterseniz ısırılan yeri.Sıkıntı olacağını sanmıyorum ama ihtiyaten içiniz rahat etmezse olabilirsiniz

Yusufecevit

Bol suyla yıkadım ve alkolü dezenfektenda yaptım yara iylesmeye gidiyor yavru gayet sağlıklı yemesi su içmesi güzeldi oyuncu ama yinede bir supe oluyor bir sorun yoktur dimi 😊

Yusufecevit

Şuanda yemesi içmesi iyi oyun oynuyor diş cikariyor gelip gidip pacalarimi kapıyor :)