Yavru Kedim Aşıdan Sonra Kum Kabı Dışına Kaka Yaptı

calmilacx

Kedim şu an 3 aylık, sahiplendiğimizde kilosu çok düşük olduğu için veteriner aşı başlamadı. Bugün veterinere gittiğimizde kilosu 1 kg çıktı tam, veteriner karma aşısını yaptı. Kedim eve ilk geldiğinde çok ürkek karakteri olmasına rağmen her zaman kum kabına tuvaletini yaptı( 1 aydır bizimle yaşıyor) hatta ishal hastalığı varken dahi kum kabı dışına asla tuvaletini kaçırmadı. Ama bugün karma aşısından sonra ( aşının üstünden yaklaşık 9 saat geçti) kakasını yere yapmış olduğunu fark ettim. İshalken bile koşa koşa kum kabına giderek yapan kedim neden kum kabı dışına yaptı anlam veremedim, aşıdan dolayı halsiz olduğu için gidememiş olabilir mi? Nedeni ne olabilir bilen deneyimleyen biri yardımcı olursa çok sevinirim.

1 CEVAP

aslihan_e

Ya stresten ya da rahatsız hissettiğini göstermek istemiştir.