Kedime Mama Önerisi

Zeyno55z1

Kedim 5 yaşında 2 yaşina kadar hep mama degistirdim bazen kaliteli mamada tüketti kalitesizde son 3 yildir royal canin kisirlastirilmis kullaniyoruz fiyat olarak hicbi problemim yok en iyisi olsun istiyorum yasi arttikca daha guzel marka arayisina girdim her acidan faydali bir mama ariyorum pahali olmasi onemli degil lutfen tecrube edinenler yazsin kullanan

13 CEVAP

sitedizayn

acana ve orijen

SevimliCadi

Fiyatı sıkıntı olmayacaksa Orijen ve Acana 👍

Fiyat olarak yüksek ama kalite olarak en iyisi Orijen ve Acana

Zeyno55z1

Arkadaslar naptiniz butcem var dedim ama bi mama 6 7 bin tl olurmu yani kilosuna en fazla 300 tl verebilecegim bi mama olmali

sitedizayn

kilosu 300 tl civarı proplan olabilir 10 kg paketlerde kg fiyatı düşer ama bir kediniz varsa büyük paket tavsiye etmem. fitmin for life seriside olabilir, bunların dışındaki iyi mamaların kg fiyatı 500 civarından başlıyor.

Zumrutt00

royal caninden memnun kalmadınız mı? sormak istediğim ben de düşünüyorum royal canin kısırı ama kedi sürekli yemek yemek istiyor mu bu mama tokluk hissi yaratıyor mu merak ettiğim çok şey var

Pnrdogan

Hills olabilir
Fitmin
Sanabelle

AlbayFatmanur

Acana ve orijenden şaşmayın bütçe de sıkıntınız yoksa. Virbacta kullandık ama 2 kedimde de pek memnun kalamadım ben.
Kilo problemi varsa (kiloluysa) belki virbac tercih edebilirsiniz.
Yetişkin kedim, hamileyken virbac kitten kullandı hiç kilo almadı maalesef. Ben pek iyi bir mama olduğunu düşünmüyorum o yüzden.
Acana yiyorlar şu anda. Gayet güzel

inci64

Hills proplan royalcanin hepsi çöp icerigi guzel degil. Ben nd kullaniyorum ama orijenin icerigide guzel tercih edilebilir.

sitedizayn

sanabelle mama denemek istiyordum bugün fiyat araştırırken bu soru aklıma geldi çünkü kg fiyat olarak 300 tl civarına satan bir siteye denk geldim petim@ce@com ben alabalıklı düşünüyorum kedilerim balıklı seviyor bu arada alabalık dediğim oranı %5 :)
sanabelle mamalarda gördüğüm kadarı ile %30 civarı et var yani hiç yoktan iyidir.

Pnrdogan

Sanabelle balıklı mamalar da genellikle kümes hayvanı içeriği oncelikliymis. Ben fitmin tavuklu ve balıklı mama aldım içeriği güzel bakalım nasıl çıkacak.

ventricosa

Kilosuna 300 veririm demişsiniz ama aslında royal de bahsettiğiniz fiyat aralığında bir mama değil 2kg paketleri 700-900 bandında genellikle bütçe sıkıntı değilse ben de acana önerirdim ama bu aralıkta önerebileceğim hills olabilir bozita da bu aralıkta olabilir royalden bir tık daha iyiler diye düşünüyorum

ventricosa

Acana 1000-1700 bandında mama türüne göre genellikle 1.8 kilo paketleri. Ben şahsen royal bozita gibi mamalara 900 civarında bir para vermektense acanayı tercih ediyorum. İçerik olarak çok daha kaliteli. Artık orta segment mamalar da fiyat olarak üst segmente yaklaştığı için insan bu paraları vereceksem kaliteli bir şey olsun istiyor