Kedimin Cinsi Ne

EgeTemmuzT

Merhaba, kedimi sokaktan sahiplendim. Birisi tarafından 2,5 aylıkken tırnakları bile kesilmiş halde çantasıyla yol kenarına bırakılmış halde buldum. Bu yüzden cinsini soramadım. Veteriner de bet bir şey söyleyemedi çünkü British silver tabby ve tekir arasında gidip geliyoruz. Kafası çok yuvarlak olmadıgı için tekir gibi geliyor ama rengi vs british silver tabby gibi. Sizce ne? 🥲🥲

7 CEVAP

ilaydacakir

Oy boncuk gözlüü. Belki British + Tekir kırmasıdır ama bu minnoş daha çok tekir tarafa benzedi diye sokağa bırakmışlardır. Çok fazla vicdansız insan var yani her şey olabilir

AhsenAise

Tekir

sitedizayn

güzel bir tekir

EgeTemmuzT

evet british tekir olabilir haylazlığı hat safada,,, aşkların en güzeli ya

aslihan_e

Çamaşır makinesine girmeye alıştırmayın derim, Allah korusun öyle çok kaza yapan var. Asla izin vermeyin.

EgeTemmuzT

evet dikkat ediyorum, eve ilk geldigi zamandı o fotoğraf su an çalıştığını gördükten sonra korkuyor yaklaşamıyor zaten

benzeri bende var 3 hafta önce sahiplendim. güzel bir tekir çok tatlılar benimki zıpırın teki yerinde duramıyor. :)