Sokaktaki Kediler İçin Uygun Fiyatlı Ve Besleyici Mama Önerisi

Tbozturk

Hangi mama uygun olur, yardımcı olursanız sevinirim. Şimdilik evdeki mamadan (Hills tavuklu) veriyorum ama daha uygun fiyatlı ve besleyici başka bir marka alırsam daha çok kediye ulaşabilirim ♥️

3 CEVAP

sitedizayn

kolay@mama@com dan bonacibo kuzulu alabilirsiniz, fabrikadan satış içeriği güzel ve taze.
hills den bile daha iyidir :)
sokak kedilerine sürekli alıyorum evdekilerde çok seviyor onlara da arada bir ödül olarak veriyorum.
kaç senedir sokakta sevmeyen kedi görmedim.

AhsenAise

Reflex plus tüm seri verilebilir, bonacibo olur ,micho bir tık daha ekonomik şans verebilirsiniz, trendline somonlu seviliyor

sitedizayn

trendline taneleri çok büyük sert