Ense Damlası Ve Yakalık

Realbadvroken

Merhaba iki kedim var şuan geçici olarak 1+0 bı yerde kedilerimle kalmak zorundayım birisine ense damlası uygulattirdim diğerinin tedavisi devam ediyor diye uygulamadik diğer kedim ense damlası uyguladığımız kediyi yalamamasi gerekiyor 24 saat başlarında her an bulunamayabilirim örneğin uyuyabilirim vs Elizabeth yakalık taksam ense damlası etkisini azaltır mı

1 CEVAP

Poki

Su değmediği sürece damlanın etkisinin azalacağını sanmıyorum