Hava Alan Mama

Tuanaalsk

Arkadaslar dün aksam saklama kabını acık unutmusum 1 kiloya yakın nd mama vardı hills nd karıştırıp veriorum sabah farkettim acık unuttuğumu o mamayı atmalı mıyım bu durumda

1 CEVAP

Poki

Mamayı atmanıza gerek yok. en fazla biraz bayatlamış olabilir. hava girmeyecek bir şeyin içine koyabilirsiniz. kediniz yerse sorun olmaz zaten en fazla bayatlamış da kokusunu almazsa istemeyebilir o zaman da sokak hayvanlarına verebilirsiniz, bir kilo mama hemen biter zaten