Aknelere Çözüm

Casperbeyy

Kedimin çenesinde akne oluyor ,plastik mama veya su kabı kullanmıyorum ikisi de sağlıklı kaplarda ve her gün temizlemeye çalışıyorum mama ve su kabını ama yine de akne oluyor crystalin sprey ile siliyorum ama fayda etmiyor,internette aknelerin sıkıldığını ve iltihabın çıkarıldığını gördüm bu yapılmalı mı sizce ya da başka öneriniz var mıdır

4 CEVAP

edadnmzr

Bence siz müdahale etmeyin veterinere danışsanız daha iyi olur iltihap çıkarılıyorsa da veteriner çıkarır

Poki

Sizin aknelerle oynamanızı tavsiye etmem .ayrıca sadece sebebi plastik mama kapları değil bağışıklık düşüklüğü, hormonal dengesizlikler gibi birçok sebebi var. Veterinerinize göstermenizi tavsiye ederim, belki tahlil yapar

sitedizayn

bazen mamalarda yapabiliyor

edaquinnn

disardan geldiginiz zaman ellerinizi yikayip kiyafetlerinizi cikarin oyle kediye dokunun. veterinerimiz bunu yapmamizi soylemisti. ben akne icin batikon kullanmistim iyi gelmisti.