Ilan Actim Ama Geri Dönüş Olmadi

35kedi

Konya icinde İran cinsi yavru kedi sahiplenmek isteyen varsa bilgi almak için arayabilir
Hasan huseyin cicek : +905467913114

5 CEVAP

burlo

kısırlaştırma şartıyla sahiplendirin

kiddobun

İnstagram üzerinden kedi sahiplendirme sayfaları var eğer oraya koyarsanız daha hızlı talep olucaktır fakat cinsi için isteyedebiliyorlar.Ticaret için dikkatli olun.

35kedi

Evde 2buyuk iran kedisi var onlarin yavrulari iran kedisi oldugunu o yuzden biliyorum :)

Derdedermanim

çok güzeller ama bunların iran olduğunu kim söyledi :)
kısırlaştırma şartımı yapmayın bu durumdamı :)

Ücretsiz bir sahiplendirme olacağı için kesinlikle koşulları,şartları sıkı tutun.