Yavru Kediye Yaş Mama Verilir Mi

Neredeyse 1 aylık yavru kedilerim var miamor marka kedi çorbası aldım vermemde bir sıkıntı var mı

4 CEVAP

sitedizayn

kedi çorbası, yaş mama verebilirsiniz sıkıntı olmaz, yavru oldukları için evde pişireceğiniz tavuk eti, balık gibi hayvansal ürünlere alıştırmanız daha kolay ve daha sağlıklı olur. nasıl alışırsa öyle gidiyorlar. haftada bir tavuk ciğeri, haşlanmış yumurtada iyidir.

CilekLily

Ben de 4 haftalik bi yavru sahipledim gecenlerde disleri bile olmadigi icin surekli yas mama verdim cocuga. Tuvalet egitimi olmasina ragmen en sonunda ishali oyle bir radeye geldi ki tutamadi kucagimda yataga yapti ve ben tuvalete yetistirene kadar cocuk tum eve kaka yapti. Su an rc mother and baby ve acana kitten karistirip veriyorum kuru mamaya zor alistirdim hala mutfaga gidip geldikce ona yas mama getirdigimi dusunuyor zamanla bu huyu gidecek ama size tavsiyem onun icin uygun olan bir kuru mamaya gecmeniz :(

aslihan_e

Ben de yavrulara yaş mama verdiğimde ishal yapıyordu hep, yaş mamayı yavrulara verme konusunda gözüm korkmuştur.

Pnrdogan

Moochie kedi çorbalar, felicia konserve yaş mamalardan verebilirsiniz