Kedim Evde 1 Hafta Yalnız Kalacak

Efecansen

Herkese merhaba ben 7 8 günlüğüne şehir dışına çıkıyorum ve kedimi de verebileceğim bir yer yok her odaya yem ve su koyacağız ve kediyi her gün birisi kontrol edip sevicek 2 3 günde bir kumunu değiştirecek yine de içim rahat etmiyor kedi için çok sorun olur mu

7 CEVAP

sitedizayn

her gün kontrol edecek biri varsa mamasını suyunu günlük vermeniz daha iyi olur.

Poki

Kediye her gün taze su taze mama koyup, tuvaletini her gün temizleyebilen biri olursa daha iyi olur

edadnmzr

Her gün biri bakacaksa sıkıntı olmaz bence de gelecek kişi günlük olarak verirse mamayı daha iyi olur bayatlayınca yemek istemiyorlar bir de 7-8 gün çok uzun bir süre mama için o yüzden sağlıklı olmaz. Siz yokken ona zarar verebilecek eşyaları ortadan kaldırın hiçbir sıkıntı olmaz

Efecansen

Biz her odaya yem ve su koyduk ama her gün yenilemesini isterim bakacak kişiden

edadnmzr

Her odadaki mamaları yiyemeyecek zaten bir günde boşuna bayatlar mamalar bir iki kaba koyun günlük olarak yenilesin daha iyi olur

Efecansen

Sagolun teşekkür ederim

Msrose

4.5 aylık Benim kedim de beş gün kadar evde kaldı 2-3 kere arkadaşım geldi. Su mama takviyesi ve oynamak için. Bir şey olmadı şükür. Evde ona tehlikeli olacak eşyaları kaldırdım. Hazneli mama kapları var onlardan aldım şimdi bende tavsiye ederim. Bir litre su ve 2 lt kadar mama kapasiteli. Bittikçe kendi akıyor. Açık mama kadar bayatlama imkanı yok o yüzden. Kamera almayı düşünüyor. 500-1000 TL arası fiyatlar aklım kalmasındansa edileceğim bir tane sık seyehat ediyorum çünkü. Bu arada arkadaşım kumunu değiştirmemiş temizlememişte hiç ama bir sorun olmadı. Ben giderken baya doldurmuştum temizlemiştim. Gelince yaptığı kakalara falan baktım bi kan parazit ve var mı diye yoktu direkt attım o kumu yine de.