Erkek Scottish Foldumuza Dişi British Arıyoruz

Merabalar 7.5 ayllık kedimize dişi British shorthair arıyoruz.Eğer bu forumda dişi britishini çifleştirmeyi düşünen varsa bu numaradan bize ulaşabilir.Oğlumuzun fotosunuda atabilirim.05302033047.Ayıca nerden bulabiliriz yardımcı olursanız çok sevinirim

3 CEVAP

DogaM

7,5 aylık bir kedi çiftleşmek için çok küçük. En az 1 yaşını doldurmasını bekleyin. Hem kendi kedinizin hem de yavru kedilerin sağlığı için.

Scot

Mihav.com da genelde eş arayanlar ilan veriyor oraya bir bakin derim.ilanda verebilirsiniz.

Derdedermanim

scotish ile çifleştirmeyin hastalıklı gen taşıyan yavrular olmasın.