Kedimin Kafasında Şişlik Var

defwneh

Merhaba. Uygulama dondugundan suan fotograf ekleyemiyorum ama kedimin ensesinde// kulaginin arka taraflarinda yuvarlak garip bir şişlik çıktı normalde boyle birsey yoktu. Dokundugumdada öyle bagirip huysuzlanmiyor ama neden ciktigini bilmiyorum,birkac gun once veterinere gitmistik pire sorunundan dolayi ve işlemlerini hallettik ama ben daha cabuk kurtulma adına trasta ettirmek istemistim edince vet. İle gorduk vucudunda pirelerin yaptığı küçük yaralar vardı. Ondan kaynakli olabilir mi acaba? Yakında yeniden veterinere gidecegiz ama yardimci olursaniz sevinirim

1 CEVAP

AhsenAise

Bu soruyu en doğru şekilde hekiminiz yanıtlayacak tır varsaysimsal olarak yanitliyorum ense damlası bir tür alerji tetiklemis olabilir ( daha önce yapılan) ense kısmına yapılıyormu bilmiyorum ama enjeksiyon yerleri yapar , kendi kendine oluşmuş tümör benzeri bir durum olabilir
Söylediğim gibi hekiminiz görüntüleme yaparak tahliller ile size en doğru net yanıtı verecektir