Mamaya Alışma

Canimyavrum

Acana psifica kullanıp çocugu yemiyen warmı .yada yemediyse sonra alıştımı nasıl ve ne yapaarak alıştırdınız.yoksa hiç alışmadı eski mamaya dewammı ettiniz.

22 CEVAP

Canimyavrum

Açıkçası ben değerlerden hiç anlamıyorum

Canimyavrum

BABY CAT
İçindekiler
İşlenmiş Tavuk Proteini (%48), Pirinç (%15), Yulaf, Tavuk Yağı, İşlenmiş Hamsi Proteini, Balık Yağı, Peynir Altı Suyu Tozu, Şeker Kamışı Lifi, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Mısır Glüteni, Ciğer Aroması, Bira Mayası, Yucca Schidigera, Frukto-Oligosakkaritler, Koruyucular – Antioksidanlar, Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyot, Çinko, Bakır, Vitamin.A, Vitamin.D, Vitamin E, Vitamin C, Vitamin B1 ‐ B2 ‐ B3 (Niasin) – B6 ‐ B7 (Biotin) ‐ B9 (Folik Asit) ‐ B12, Vitamin.K, Kolin, Kalsiyum Pantotenat.

Canimyavrum

Buda 3. Mamamız 🤣🤣🤣 3nü kariştirsam olurmu ikiside yersin deneyim bir yiyeceklermi🤭

sitedizayn

evet yiyebilir mitoyu zaten neden örnek verdiğimi yazmıştım.
unique baby cat de bakmıştım belki o tavuklu diye sevmiyor. protein ve yağ oranlarında çok büyük farklar yok.

sitedizayn

ben genelde karışık mama veririm benimkiler yiyiyor.

Canimyavrum

Bende o zaman 3 mamayı yarım çay bardağı olarak karıştrıp bir deniyecegiim şimdi toplamda 1.5 çay bardagı mamayı sabah 2 kaba koyup ewden çıkıcam inşallah 🤲☺️

Canimyavrum

Karişık mamanın kedilere ne gibi bir zararı warki neden wermeyin diyorlar acaba