Kopegim Karma Aşı Oldu Ve 3 Kere Kustu Benzer Bir Şey Yaşayan Varya Yardımcı Olabilir Mi?

Caglacakici

Veteriner bunun olabileceğinin uyarısını zaten yaptı 2 3 gün kusabilir dedi ama yine de endişeliyim varsa bunu yaşayan biri neler olduğunu anlatırsa çok sevinirim

4 CEVAP

aleynacamgoz

karma aşı ağır bi aşı bu yüzden sürekli uyuma hali iştahsızlık halsizlik yapabilir kusma konusunda çok bi bilgim yok sadece dışkı da değişiklik yapmadığını biliyorum veteriner öyle belirtmişti, kusması devam ederse veterinerinizle iletişime geçmenizi öneririm

Derdedermanim

kusma ile ilgili uyarı almadım hiç köpeklerde durum farklı mı bilmiyorum.

Caglacakici

3 kere kustuktan sonra bir daha kusmadı arkadaşlar ve düne göre bu gün çok daha hareketli böyle bir şey yaşayan varsa endişe etmesin geçiyor :)

dksahmat

KÖPEKLER BİRÇOK SEBEBDEN KUSA BİLİYOR KUSMANIN RENGİ YOGUNLUGU KÖPÜKLÜMÜ DEYİLMİ BUNLARIN HEPSİ AYIRI AYRI SEBEBLERDEN OLUR. EGER SADECE MİDE SUYU GELDİYSE DEERT EDİCEK BİŞEY YOK