Kedi Yalnız Uyur Mu

Sudemm_luna

Kedim 2.5 aylık geceleri çok aktif yanımıza yatmayı hiç sevmez sürekli koşar atlar gece 3-4 civarı belki uyur ne kadar yorup oynasakta Yavru olduğu için kolay kolay yorulmuyor bu yüzden yan odamıza koyuyoruz tuvalet mama vs her şeyi yanında nadiren miyavliyor ne yapabiliriz bu konuda ayrı odada uyuyabilir mi kendi

2 CEVAP

Cankanac

Uyur ama yanlız bırakmasanız kendini daha iyi hisseder diye düşünüyorum 5.ay gibi bu huylarını daha aza indiriyorlar bence en iyisi sizin yanınızda olması çok rahatsız ediyor derseniz onu bir odaya kapatmak değil de kendimizi odaya kapatmak daha iyi bir seçenek gibi koşup oynasın doya doya çok tatlıymış kediniz tüyü kadar ömrü olsun :)

Cankanac

Mesajlardan kısıtlama olduğu için yazamadım bence öncelik kardeşiniz olmalı kediler yalnız kalınca korkmazlar,yapı gereği pek hoşlanmıyorlar kapalı kapılardan bu durum da yapacak birşey de yok bence içiniz rahat olsun yalnız uyuyabilir korkacağını sanmıyorum yanına oyuncak bırakabilirsiniz yutmayacağı türden kardeşinize de çok geçmiş olsun