Kedinin Evde Tek Kalması

Sudemm_luna

Merhaba arkadaşlar kedim 2.5 aylık scottiss ailem çalışıyor bizimde biraz işimiz vardı çarşı da kedim evde 4-5 saat kalsa sıkıntı olur mu her şeyi var kiracimiz da bir kez dolanacak yanına

1 CEVAP

sitedizayn

4-5 saatde bir şey olmaz merak etmeyin, günde zaten ortalama 16 saat uyuyorlar. canı sıkılırsa belki biraz ortalığı karıştırır sonra da uyur :) sadece evden çıkmadan önce girebileceği odaları kontrol edin kırılacak cam eşya olmasın, yutabileceği küçük şeylerde olmasın, ip, poşet, toka, kağıt peçete gibi, banyoya erişimi varsa tuvalet kağıtlarını parçalamayı çok severler.
daha da sağlamı maması, suyu ve tuvaletine erişecek şekilde her yeri kapatın. kedim yavruyken ameliyat olduğunda klinikte yakalık takalı günlerce küçük bir kafes içinde kalmıştı.