Bu İlaçların Kedi-Köpek Sağlığında Kullanım Alanının Nasıl Olduğunu Bilen Var Mı ?

Ecemmka

Merhabalar, elimde bu ilaçlar var ve kullanım alanlarını öğrenmek istiyorum. Kedi-köpek sağlığı için verilmişti ama hangi durumda kullanmam gerektiğini bilmiyorum

5 CEVAP

cemremio

madecassol kremin hücre yenileyici özelliği olduğunu biliyorum, tahriş olan bölgeyi onarıyor

aslihan_e

Macrol antibiyotik, bakteriyel enfeksiyon durumunda 5 kiloluk bir kediye en fazla 1 ml günde iki kez kullanabilirsiniz. 4 kiloluk yetişkin bir kediye damlalıkla 12 damla içirin, 1 ml fazla olur. Viral enfeksiyon geçtikten, iyileşme belirtisi ortaya çıktıktan sonra aşırı burun akıntısı ortaya çıkarsa ikincil gelişen bakteriler için kullanılabilir, büyük bir apse oluşursa, gözünde aşırı enfeksiyon gelişirse, ağız diş iltihabı olursa kullanabilirsiniz.

MelisRose

biterali daha önce iş yerindeki köpeklere kan paraziti tedavisi için kullanmıştım

sitedizayn

thyromazol üstüne yazmışlar troid diye kutuda biraz eski görünüyor son kullanma tarihlerini kontrol ettiniz mi

Ecemmka

Son kullanma tarihleri ile ilgili bir sıkıntı yoktu, içeriklerini sadece anlamadım ama teşekkürler