Kedim 7. Kattan Düştü

freank

Komşu çocuğu cam balkonu açtığı için kedim 7. Kattan düştü apar topar veterinere götürdük patisinde bir kırık var ön arka bacağında kırık yok sadece ön bacağında zedelenme olduğunu söyledi ne serum verdiler ne yoğun bakıma aldılar bir şeyi yok zamanla iyileşir dedi dili düştüğünde yaralanmış yemek yemiyor şırınga ile su veriyorum bugün kortizon iğnesi yaptı sizce başka bir veterinere götürmeli miyim şanslı ve iyi bakıldığı için ucuz atlattığını söyledi taşrada yaşıyoruz merkeze götürmeli miyim yoksa gerçekten ucuz atlatmış olabilir miyiz tüm gün sadece uzanıyor

4 CEVAP

bence başka vet bakmalı. 7.kat çok yüksek. iç kanama olabilir ona baktı mı vet ? işinizi şansa bırakmayın tam detaylı bakan bi vet bulun. geçmiş olsun

aslihan_e

Lütfen işinizi şansa bırakmayın, pencereler için önlem alın. Yarın başka biri açar yine bu olay olabilir. Ultrason çekilmediyse başka vete götürüp çektirebilirsiniz. İkinci veteriner görüşü almak her zaman daha iyidir.

freank

İç kanama için ağzından ve makatından kan gelmediği için iç kanama olduğunu düşünmüyorum dedi dün idrarını yaptı kan yoktu pazar günü yaşandı olay bugün kontrole gittiğimizde veteriner dokunduğu zaman hırladı canı yanıyor normal dedi en iyisi merkeze götüreyim ben

sevila

Götürün şansa bırakmayın