Kedimin Kafasindaki Tuyler Cok Dokuluyor

edaquinnn

kedimin kafasindaki tuyler asiri dokuluyor. kafasini inceledim ama bisey goremedim.sebebi ne olabilir?

5 CEVAP

sitedizayn

vitamin eksikliği olabilir, mamadan olabilir, kedilerim bu yaz aşırı tüy döküyorlardı birinin ensesinde açılma olmuştu, biodermcat diye bir tablet kullandım ve mama değiştirdim normale döndüler. biodermcat çinko ve biyotin desteği.

cerencetinc

beyaz beyaz boşluklar oluşacak şekilde dökülüyorsa mantar olabilir. mevsimsel olarak benimkilerin de dökülüyor özellikleri kuyruklarındaki tüyler. vitamin ile destekleyebilirsiniz

edadnmzr

Döküldüğü yerlerde açıklık kellik oluştu mu?

edaquinnn

hayir aciklik veya kellik yok sadece dokulen killarin koku kepek gibi beyaz neden anlamadim. kasinti veya yarada gozukmuyor.

sitedizayn

benim smokin ensesinde açıklık olmaya başlamıştı iyice kel olacaktı :) önceki mesajda yazdığım tabletle 2 haftada kaybolan tüyler tekrar çıktı.