Brit Care Vs Lavital?

Pnrdogan

Selamlar. Kedim için somonlu yavru kedi mamasi arıyorum. Bu iki markanın ürünlerini gördüm. Şu an hills kitten ton balıklı kullanıyoruz değişiklik yapmak istiyorum. Bu iki mamadan hangisi daha iyi kullanan var mı, başka mama önerisi varsa alabilirim. Tercihim balikli mamalar.

4 CEVAP

sitedizayn

brit care daha iyidir, bazı kedilerde ishal yapıyor ama sizin kedinizde de yapacak anlamına gelmez. acana nın balıklı çeşitleri ise en iyisidir.

AhsenAise

La vitalin somonlu yavru kedi maması inanılmaz ishal yapmıştı kedilerimizde
La vital markasının sadece Kuzulu kısır olanından memnunduk
Kullanıcı yorumları brit in de ishal şikayeti yaptığını söylüyor

ilaydacakir

Brit Care'in somonlu haircare mamasını, ND somonlu ile karıştırıp kullanıyorum ben yazın başından beri çok memnunum bir sıkıntı yaşamadık. Hatta Brit kullanmaya başladığımızdan beri tüylerinde belirgin bir değişim oldu

Pnrdogan

Teşekkür ediyorum