Kedim Ne Yapmaya Çalışıyor?

Ssedamiyav

  1. Ayına yaklaşan erkek kedim var, zil çalınca herkesten önce o koşuyor ve dış kapı her açıldığında binanın içine koşuyor belli bir yere kadar iniyor ama sonra korkuyor orda kalıyor, neden çıkıyor olabilir

4 CEVAP

Derdedermanim

2 kedi olsun evde arkadaşlar inanın ha 1 ha 2 hiç farketmiyor.

Derdedermanim

Sıkıntıdan macera arıyor :) evde başka kedi olsa çıkmaz.

Sadun

bu sorun tam anlamıyla bende de var cam kenarına gecip disariyi seyrediyo atlasa atlayabilir ama yapmiyo kapinin acildigini.gordugu anda kaciyo

Ssedamiyav

Çok sağolun