Kedime Ne Oldu ? Çok Acil

Tikih

Kedim sabahları ve akşamları çok fazla mıyavlıyor cinsiyeti erkek iştahı kesildi . evde sürekli bir şey arıyormuş gibi miyavlıyor.

12 CEVAP

Elviss

yemek yememesi çok sıkıntılı bence burada kimse anlamaz onu vet. götürmeniz en sağlıklı karar :) geçmiş olsun

aleyn

kızgınlık için küçük iştahsızlık kedilerde ciddi bi sorunun habercisi olabilir vet.e götürün ya da telefonunuza vetmate uygulamasını indirerek vet. mehmet beye sorabilirsiniz ordan..

kedilimadam

Sorunuzu ilk okuduğumda ben de kızgınlığa girmiş olabileceğini düşünmüştüm.Ama 3,5 aylık bir erkek kedinin kızgınlığa girmiş olması çok düşük bir ihtimal.Dışkılamasını gözlemlediniz mi?Kaka yapabiliyor mu mesela? Ya da kusmaya çalıştığını ama kusamadığını gördünüz mü?Bana sanki ya iç parazit sorunu ya da yabancı bir cisim yutmuş ama onu vücudundan atamamış gibi geliyor.Eğer kabızlık sorunu varsa böyle bir durumdan bahsedebiliriz.Bir an önce veterinere götürmenizde fayda var çünkü mama yemiyor olması bağışıklık sistemini de kısa süre içinde güçsüz düşürecektir.

aleyn

kızgınlıga girmiş olabilir mi kaç aylık

Tikih

3,5aylık et bile yemiyor

Tikih

3,5aylık et bile yemiyor maması ve suyu tam olduğu halde nedensizce miyavlıyor

Tikih

teşekürler

Tikih

5gündüriştahsız tek bugün mamasından azcık yedi.bir ara isale döndü sonra düzeldi.mamasını beğenmiyor diye düşündüm.ama sonra yaş mama verdim.normalde yaş mamayı çok sever ancak hiç yemedi.şimdi sırf yesin diye yaş mama ile kuru mamayı karıştırdım.bugün tabağını bitirdi ama sabah mamasını yemedi

Tikih

kabızlıkta oldu dışkısı normalde olduğundan serrtti ve kakasını yapamıyordu.ancak biz evde yutabileceği hiç bir cisim bırakmıyoruz.kedim kanlı ishal vb. bir şey olmaz dimi?

kedilimadam

İş bu noktaya gelmişse buradan ne yazık ki size yardımcı olamayız.Vakit kaybetmeden veterinere gitmelisiniz.

Tikih

Tm umarım hızlıca iyileşir

Tikih

Cumartesi günü veterinere götüreceğiz umarım iyileşir şuanluk kakası normal umarım diğer günlerdede iyi olur ve iştahı düzelir yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim