Kedimin Ayrı Odada Uyuması

Sudemm_luna

Selam arkadaşlar aklımda kalan bir konu düşüncelerinizi bekliyorum. Kedim 2.5 aylık scottiss ilk geldiği andan itibaren yan odamızda kendi yatıyor bütün ihtiyaçları orda. Ne kadar oynatsakta yavru olduğu için uyumuyor çok gece koşturup atlıyor kardeşim epilepsi hastası gece uykuda birden atladığı için kedi, kriz riski var. Öbür odada uykuya daldıginda üstünü örtüp kapıyı tam kapamadan o şekilde bırakıyoruz kedim için psikolojik bir sıkıntı yaratır mı bu durum

2 CEVAP

Sudemm_luna

Kedim ilk bir iki gün miyavladi sonrasında problem çıkarmadı sabah işe gitmeden annemler oynuyor

sitedizayn

siz kendiniz de yatmadan önce birlikte zaman geçirir ve oynarsanız ayrıca yanına ortadan kaybolmayacak bir iki oyuncak bırakırsanız hiç bir sorun olmaz.
scotish kediler genelde sakin hayvanlar bir kaç ay idare edeceksiniz sonra kedinizin hareketliliği azalacak.