Hills Mi Virbac Mı?

Realbadvroken

Hills böbrek maması mi daha iyi sizce yoksa virbac böbrek maması mı şuan tedavi amaçlı değil sadece önüne geçmek için kullanmamiz gerek sizce hangisini almalıyım

3 CEVAP

iremerboga

Hills de virbac da veteriner mamaları diye geçiyor aslında. Biz hasta köpeğimiz icin virbac tercih etmiştik. Yanlış da yönlendirmek istemem tabii ama Özel ihtiyaç mamalarında ben virbac markasını daha güvenilir buluyorum. Şifa olsun cocuga da 🙏🏻

tommyse

virbac bu tür veteriner maması konusunda bir adım daha görüyorum. Hills adını duyurmuş nitelikli bir marka ancak benimde zamanında kulandığım hills c/d kullanmıştım idrar yollarına iyi geldiği pek söylenemez bu yüzden tavsiyem size markadan ziyade kedinizin su içimini gözden geçirmeniz su pınarı edinebilirsiniz. İdrar yoları için malt/tablet kullanmanız. geçmiş olsun 🤍

Cemalchief

Veteriner serisini kullanmadım ama bence virbac ın yanına yaklasamaz