Tester Kedi Köpek Mamaları

sitedizayn

arkadaşlar petlebiden sipariş verdiğim zamanlarda 2 adet kedi 2 adet de köpek tester maması sepete ekliyorum, özellikle nd nin mini ırk ve mini yavru mamaları çok iyi oluyor 100 gr ve kedi maması büyüklüğünde, kedi tester mamalarında ise o anda ne varsa alıyorum 100 gr lık daha iyi tabiki, örnek şu andaki siparişimde natures in tahılsız 100 gr lık bir ürünü var.
bunu yazmamın sebebi bir siparişte 2 kedi 2 köpek tester maması alabiliyoruz buda 300-400 gr mama oluyor ve sokak kedilerine verebilirsiniz.
mesela şu andaki siparişimde toplamda 200 gr nd mini ırk yavru köpek maması var ve iki paketin toplam fiyatı 9 tl, nd nin bu mamalarını inceleseniz ne demek istediğimi anlarsınız. kedilerde bu mamaları severek yiyiyor, evdekiler de yer ama ben sokaktakilere veriyorum :)
sokak kedileri ile ilgileniyorsanız bu tester mamalardan sepetinize ekleyin derim.

4 CEVAP

sitedizayn

güncel ++++

Pnrdogan

Köpek tester mamalarini kedinize veriyor musunuz nd marka olanları almayı düşündüm içeriği guzel diye

sitedizayn

nd markalar evet güzel, kedi maması gibi taurin bile eklemişler, farminanın kendi sitesinen kontrol ettim, mini ırk yavru maması almak gerekiyor, taneleri kedi maması büyüklüğünde, ben sokak kedileri için alıyorum, verirsem evdekilerden bir kedim yiyiyor ama asıl amacım sokak kedilerine iyi bir şeyler vermek olduğu için evdekilere vermiyorum. onlar kendi mamalarını yesinler :)
2 köpek tester 2 kedi tester sepete eklenebiliyor.

sitedizayn

güncel olsun belki bir kaç kedinin daha işine yarar :)