Balkondan Düştü

Htctm

Dün akşam kedim uyuyordu birden kalkıp balkona gitmiş aşagı atladı yada düştü bilmiyorum sesini duyduk neyse geri aldık şükür pek bişiyi yok sadece biraz derisi sürtünmüş birde bir yerinde biraz derin bir yara var veterinere getiricez ama hic bisi yemiyor küsmüş gibi yatıyor gelen miyavlıyor ediyor sürekli yatıyor ayaga kalkmıyor kalkınca hemen oldugu yere yatıyor acaba bize mi küstü gitmek istiyordu da geri aldık diye ki yapıyor :(

8 CEVAP

burlo

iç kanama olabilir ağrısını acısını bilemezsiniz. kedidir bir şey olmaz diye mi düşünüyorsunuz. balkon neden açık ? siz serinde uyuyacaksınız diye kedinizin canını hiçe mi sayıyorsunuz. gerçekten dayanılmaz bir hal aldı bu balkondan düşmeler. ufak çocuğunuz olsaydı da o balkon açık mı kalacaktı? küsmüş müdür diyorsunuz biri sizi balkondan atsa küser miydiniz yoksa canınızın acınızın derdini mi düşünürdünüz? hemen veterine götürülmeli bekletilmeden!

Tikih

Kedinizin biyeri kırılmıs veya incinmiş olabilir iştah konusundada belki midesinde bir acı vb. Bişey hissediyor olabilir eğer size küsmüş gibi yapıyorsa ona olduğunca ilgi gösterin gerekirse elinizden besleyin onunla konuşun ve bir an önce veterinere götürün

Htctm

Yalnız gözümüz gibi bakıyoruz evimozde bir bebek olsa bu kadar ilgi gösterilmezdi emin olun ayrıca balkona zaten cıkıyor her seferinde gözetliyoruz bir anlık olan bişi bu tabiki istemem düşmesini benil anlamak istedigim acaba gitmek mi istiyor bunun icin yazmıştım veterinere zaten gidecek.

Gul36

Daha fazla zaman harcamak yerine lütfen bir an önce veterinere götürün.

Htctm

Ayrıca balkon biz uyanıkken açık oluyor herkes yatacagı zaman o balkon ve camlar kac kere kontrol ediliyor biliyor musunuz canımızdan cok seviyoruz evde herkes tek tek kontrol ediyor her yeri evden cıkarken iki kere bakmışlıgım oluyor

septikbaykus

Uzatmayın veterinere götürün

Htctm

Uzatmayın veterinere götürün derken zaten götürdük burda size başka bişi sormuştum her neyse durumu iyimiş teşekkürler

Muzeyyennb

Hayır arkadaş vakit kaybetmeyin diye öyle demiş. Burda bir çok arkadaş balkondan düştü ne yapmaliyim diye soruyor. Biz inanamıyoruz çünkü sormak yerine bir an önce veterinere götürmek gerekiyor. Bu sorumsuzluktur . Çünkü vakit geçiyor ölmesine neden olursunuz