Köpeğiniz Kayıp Mı Oldu? Telaşlanmayın!

berkaycatak

Anket

Yararlı
(14 oy)
Yararlı Değil
(1 oy)
Toplam (15 oy)

Merhaba, lafı fazla uzatmadan kaybolan köpeğinizi nasıl bulacağınızı adım adım anlatacağım. Yaklaşık bir buçuk sene önce kayıp evcil hayvanlar ve motosikletler için bir sosyal platform oluşturduk. Bu platformun ismi Gören Duyan.
Gören Duyan'ın amacı nedir?
Diye soracak olursanız, Gören Duyan, 5 farklı kategoride kayıp, çalıntı ilanlarının sisteme eklenmesini sağlayıp, hedef kitleye göstererek en kısa sürede bulunmasını sağlıyor. kısaca bir eşyan kaybolduğunda Gören Duyan'a kayıp ilanı ver.

Nasıl İlan Verebilirim?

  1. Öncelikle tarayıcınızdan gorenduyan.com adresine veya android cihazınıza Gören Duyan mobil uygulamasını indirmeniz gerekmekte..

  2. Daha sonra ücretsiz bir şekilde kayıt olun, giriş yapın.

  3. Profilinizi düzenledikten sonra ilan ver butonuna tıklatıp formu eksiksiz doldurun.

  4. İlanınız kısa süre içerisinde onaylanacak ve kullanıcılara gösterilmeye başlayacak.

Bu platformdan hiç bir şekilde maddi bir beklentim yok. 16 yaşımdayım, böyle bir platformu insanlara yardımcı olabilmek için oluşturdum.

16 CEVAP

berkaycatak

Günceldir :)