Köpeğiniz Kayıp Mı Oldu? Telaşlanmayın!

berkaycatak

Anket

Yararlı
(14 oy)
Yararlı Değil
(1 oy)
Toplam (15 oy)

Merhaba, lafı fazla uzatmadan kaybolan köpeğinizi nasıl bulacağınızı adım adım anlatacağım. Yaklaşık bir buçuk sene önce kayıp evcil hayvanlar ve motosikletler için bir sosyal platform oluşturduk. Bu platformun ismi Gören Duyan.
Gören Duyan'ın amacı nedir?
Diye soracak olursanız, Gören Duyan, 5 farklı kategoride kayıp, çalıntı ilanlarının sisteme eklenmesini sağlayıp, hedef kitleye göstererek en kısa sürede bulunmasını sağlıyor. kısaca bir eşyan kaybolduğunda Gören Duyan'a kayıp ilanı ver.

Nasıl İlan Verebilirim?

  1. Öncelikle tarayıcınızdan gorenduyan.com adresine veya android cihazınıza Gören Duyan mobil uygulamasını indirmeniz gerekmekte..

  2. Daha sonra ücretsiz bir şekilde kayıt olun, giriş yapın.

  3. Profilinizi düzenledikten sonra ilan ver butonuna tıklatıp formu eksiksiz doldurun.

  4. İlanınız kısa süre içerisinde onaylanacak ve kullanıcılara gösterilmeye başlayacak.

Bu platformdan hiç bir şekilde maddi bir beklentim yok. 16 yaşımdayım, böyle bir platformu insanlara yardımcı olabilmek için oluşturdum.

16 CEVAP

aleyn

çip öyle işlemiyor yalnız gps gibi, haritadan bakarak vs. ancak bulan kişi çip okuyan bi kliniğe götürüp baktırmayı akıl ederse ordaki bilgilerden size ulaşıyorlar.

berkaycatak

@Friolero desteğiniz ve görüşleriniz beni mutlu etti, teşekkür ederim :) Gelen ilanları sosyal medya hesaplarımızda paylaşarak yaymaya çalışıyoruz, kullanıcılarımız için özel a4 boyutunda afişler tasarlayıp çıktısını almalarını sağlıyoruz, gerekirse çeşitli yerlere maddi karşılık beklemeden reklamlar yayınlıyoruz..

Apple Store’da uygulama yayınlamak için Apple geliştiricilerden $99 para istiyor. Doların da fiyatını göz önüne alacak olursak bunu karşılayamıyorum..

Derdedermanim

Hayır siz telefonla görebiliyorsanız bizede marka verin aynısından takdıralım :)

bediss

Ya bu çocuk daha 16 yaşında, kendince bir proje geliştirmiş ve bence gayet de mantıklı bir proje. Belli ki desteğimizi istiyor. Çip mip lafı edeceğinize yardımcı olsanız ya? Yaysanız mesela bunu?

Friolero

Ben 16 yaşındayken bilgisayar başında boş boş facebook'ta gezerdim. arkadaş 16 yaşında gayet faydalı bir uygulama yapmış. Tabi böyle şeyler normal. Her zaman oturduğu yerden başarını beğenmeyen insanlar oluyor böyle.

Çok güzel tebrik ederim.

App store'da yok mu?

dksahmat

bu tür seylerle ugrasıcama pet ime cip taktırırım bendim haritadan bakarım nerde oldugunu anlarım böyle ona sor buna sor o iş biraz yas cip daha mantıklı ve kullanışlı bence pet lerde bu site işe yaramaz ama diyer katogariler için bişey diyemem

didemkaranfil

gncl

guineapigela

Boyle insanlar azaldi..... Tessekurler

berkaycatak

Fikirlerinizi yorum olarak belirtirseniz geliştirebiliriz.

berkaycatak

Kaybolduktan sonra çip taksanız ne fark eder :)

dksahmat

ben köpek ime çip taktırmışdım tel den köpek im nerde uygulamasıyla haritada göre biliuyorum sizde de aynı sekilde deyil mi ?

Derdedermanim

ciple nerde olduğunu göremezsiniz.

berkaycatak

:)))

berkaycatak

Güncel.