Anal Kese Hastalıkları???

songuladali81

Zaman zaman anal kese problemi yaşıyoruz.. O dönemde kızak hareketi yapıyor. Bu problemin sebebi kullandığımız kumdan mı kaynaklanıyor? Böyle bir şey yaşayan var mı?.. Daha öncede böyle oldu. Veterinerimiz boşalttı. Şimdi ayın 21inde aşımız var. Onun için gideceğiz. O gün veterinerimiz muayenesini yapacak.

17 CEVAP

sitedizayn

aslında benim anal kese hastalıkları ile ilgili herhangi bir bilgim yoktu başlığı görünce merak etmiştim ve smokin kedim çarlininde bu hareketleri yaptığını bildiğim için endişelenmeye başladım ve araştırdım, kedi, köpek her neyse evcil hayvan sağlığı gerçekten çok zor çünkü onlar bir sorun varsa anlatamıyorlar, biz hareketlerinden ve başka belirtilerinden yola çıkarak anlamaya çalışıyoruz, örneğin bir insan başım ağrıyor, karnım ağrıyor gibi şikayetini anlatır doktor da şikayete göre teşhis koymaya çalışır. bütün evcil hayvan sahiplerine sabır diliyorum.

songuladali81

Çok iyi oldu bu böyle herkes bildiğini ve tecrübesini söyledi.. ;) Çok iyi oldu.