Kedimin Bağışıklığını Güçlendirmek İstiyorum

Cerenn53

Vitamin malt yağ vb. Olarak iyi bi marka ve etkili ürün olarak ne önerirsiniz?

7 CEVAP

Willy-Wonka

Haftada 1-2 kez 2 yemek kaşığına yakın ışık laktozsuz kefir verebilirsiniz. Benimki çok seviyor

Cemalchief

Kediniz için en önemlisi multivitamin ve omega 3 takviyesi bence, omega 3 icin vetoskin, bir hastaligi varsa vetomune kullanmanizi tavsiye ederim. Kaliteli bir mama veriyorsaniz gercekten ust segment multivitamine cok ihtiyaci oldugunu zannetmem. Ozel bir gereksinimi varsa kullanın derim. Onun yerine evde kendiniz hazirlayacagi yaş mamalardan haftada 2 gun vermeniz daha faydali olur, illa kulanacagim derseniz multivitamin vetsplus in iyi ve ya gimcat kalitelidir

Pnrdogan

Vets plus balik yağı, gimcat multivitamin macunlarina bakabilirsiniz

Willy-Wonka

Ilık*

edadnmzr

Bağışıklığına baktırdınız mı ihtiyacı var mı? Biz vetomune kapsüllerinden kullanmıştık gerçekten etkili. Kan tahlillerinde belli oluyor kullanabilirsiniz

sitedizayn

siz durduk yere vitamin takviyesi alıyormusunuz ? alıyorsanız kedinize de vitamin takviyeleri alabilirsiniz, kaliteli bir mama kullanıyorsanız ekstra olarak bir ihtiyacınız olmaz ama işe yarar ödül mamaları alabilirsiniz, kedi tüy deri desteği, tüy yumağı kontrolü falan gibi ödül mamaları yani ve kedinizde severse birlikte eğlenceli vakit geçirirsiniz.
örnek ben bugünlerde bunlardan veriyorum ve diğer çeşitlerini
https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/snacky-crunch-hair-skin-care-deri-ve-tuy-bakimi-icin-tavuklu-kedi-odul-mamasi-60gr.html
işe yarıyormu bilmiyorum :)

Cerenn53

Yok çok şükür bağışıklığı iyi ben daha da güçlensin diye sordum sadece