Kedim Doymuyor.

selmanfbl

Yaklaşık 3 yıldan beri baktığım dişi sokak kedim var. Hybird hem ev hem sokak kedisi ve doğum yaptı. Fakat doymuyor. Günde 9-10 öğün istiyor. Fakat yine de doymuyor. Günde 2-3 tabak kedi maması ek olarak 2-3 adet yumurta 200-300 gram tavuk, balık,kuzu veya dana eti veriyorum. Fakat yine de doyumsuz. Yani önüne 2 kilo et koysam onuda yer doymaz. Ve diğer sokak kedileri bir kez doğum yapar iken benim kedi iki defa yapıyor. Ve bazen bu doyumsuzluğu beni darliyor. Çünkü 2-3 kiloluk kedi benden fazla yiyor ve doymuyor.

1 CEVAP

sitedizayn

yeni doğum yaptı ve emziyorsa normal yedikleri süt olarak yavrulara gidiyor, doymayan kediniz değil yavrular :) emzirme döneminde ne kadar yiyiyorsa verilir.