Kedi Dis Parazit

internetten kedime dis parazit damlasi aldim ve yaptim, yaptiktan sonra cok keskin bi kokusu oldugunu fark ettim ve yapis yapisti, yarim saat bir saat sonra islak mendille o bolgeyi olabildigince sildim tarakla taradim fakat koku hala duruyor ve o bolgedeki tuyler katilasti. birkac gun sonra veterinere goturup yaptiricam ic dis parazitini bir problem olur mu

5 CEVAP

edadnmzr

Dış parazit uygulamasından sonra 1 gün boyunca kedinin ensesine ellenmez. Dediğiniz gibi yapış yapış gözükür sürülen kısımdaki tüyler ıslak gözükür. Ama çok yoğun kokusunu anlayamadım hangi marka aldınız ki? Bir de tavsiyem böyle şeyleri internetten almayın kendiniz yapacaksanız da veterinerlerden temin edin.

sitedizayn

koku dışında söyledikleriniz aslında normal 24 saatden fazla o görüntü olabiliyor, koku olayı marka ile ilgili olabilir, ben broadline içi dış parazit damlası çok kullandım hiç koku hissetmedim.

********dan aldim ne marka oldugunu bilmiyorum iste o agir koku beni panik etti sildim sonra simdi veterinerde yaptiricam bikac gun sonra ama dozu falan agir gelir mi korkuyorum

edadnmzr

Hemen sildiğiniz için etki etmemiştir zaten yaptırabilirsiniz yine de veterinere söyleyin kendiniz de yaptığınızı

sitedizayn

veterinerinize ne kullandığınız söylemenizde fayda var birde farklı bir internet adresi yazarken örnek temiz@mama@com şeklinde yazarsanız yazdıklarınız ******** olarak banlanmaz