Kedinin Çamaşır Makinesink İzlemesi

Sudemm_luna

Selam arkadaşlar bugün biraz komik konuyla geldim xosnodjwd kedim gözünü ayırmadan çalışan makineyi izliyor bu normal mi

3 CEVAP

sitedizayn

benimkilerde yavruyken bir ara izlediler sonra baktılar bir şey olacağı yok izlemeyi bıraktılar :) bir çok şeyi izleyip bırakabiliyor sadece kuşları izlemekten vazgeçmiyorlar

Sudemm_luna

@sitedizayn evettt komşumuzun papağanları vardı rica ettiler bakmamız için gelip gidip onlara bakıyordu

ventricosa

Her çalıştığında benim kedim de büyülenmiş gibi izliyor normal gayet😄