Uzun Yolculukta Bahıran Kedi İçin Ne Yapabilirim

Sulemiss

Kedim uzun yolculuklarda çıldırıyor bahırıyor ortalığı ayağa kaldırıyor. 2 3 saatlik yolculuk yapacak otobüsle yol boyunca uyuması için ne yapabilirim

2 CEVAP

Cankanac

Sakinleştirici macun tarzı şeyler var onları deneyebilirsiniz öncesinde de oyun oynayarak güzel bir şekilde yorarsanız daha rahat geçer yolculuğunuz iyi yolculuklar:)

sitedizayn

veterinemizle aramızda 3 durak var ortalama 10 dk bile sürmüyor ama bizimkiler otobüse binince başlıyorlar yaygara yapmaya :) otobüs, minibüs, taksi farketmiyor.
araçtan inince anında susuyorlar. puset içinde istediğiniz kadar yürüyün gezin sesleri çıkmıyor.
bunları deneyimleyen ve çözüm bulan varsa bende öğrenmek isterim.
sanırım aracın sesinden ve titreşiminden rahatsız oluyorlar.