Yuva Arıyor Sahiplenmek İsteyen Var Mı?

dionyst

Sokakta 2 aylık kedi buldum.Evimde 4 kedicik var.Büyük olan iyi davranmiyor yavruya sahiplendirmem gerek ömürlük yuvasını arıyor

5 CEVAP

nerde ikamet ediorsunuz

kedileri almak istiorum da ikametinizi yazarmısınız

dionyst

Talas/kayseri

Veranifer

Iyi gunler kayseride oturuyormussunuz bestepeler kedi evi var biz kedimizi ordan sahiplendik belki bir arayip sorabilirsiniz ayni zamanda veterinerler de sahiolendirme islemleri yapiyir kayhader ile iletisim kurup ilan da vrrebilirsiniz

dionyst

Kendi sayfamdan ve sponsor veterinerimden yardım alıyorum.Derneğe gerek duymuyorum.