2 Aylık Kedide Üriner Sistem Problemi

Merhabalar 2 aylık yavru kedide üriner sorun olur mu sizce ? Yavrum bugün çişini her zamankinden daha küçük şekilde yapmaya başladı endişelendim, bilgisi olan var mıdır ?

4 CEVAP

sitedizayn

2 aylık kedide üriner sistem sorunu olması imkansıza yakın bir şey, böyle sorunların çıkması oldukça uzun bir zaman alıyor, sadece bir gün yada bir kaç günlük gözlemle bu şekilde endişelenmenize gerek yok

sitedizayn

idrarda kan var derseniz işler değişir o zaman bir kiliniğe götürmeniz gerek, siz 24 saat daha takip edin idrardan kan devam diyorsa veteriner kliniğine gitmelisiniz. öncelikle kan mı kusmuk mu onu anlamaya çalışın.

Daha önce bu durumu yaşadık ama idrardan olduğunu anlayabiliyordum bu minikte asla anlayamıyorum kusmuk mu yoksa idrar mı, peluş halının üzerinde gördüm ilk ve ikinci kez yine aynı yere yapılmıştı kafam çok karıştı ve tedirginim hali keyfi de yerinde mamasını da yiyor annesiyle oyun da oynuyor anlayamadım

İdrarında hafif de olsa kan var kum kabı dışında yere de yaptı kusmuk mu kan mı anlayamadım ama