Traş Makinesi

İnsan traş makinesi ile köpek traş edilebilir mi ?

3 CEVAP

Cankanac

Merhabalar bildiğim kadarıyla bıçak kısımları farklı oluyor köpeklerin tüy yapısı çok sık olduğu için pet için olanları almanızı öneririm

sitedizayn

benim köpeğim yok ama üst katımızda bir pekinez var bir kaç defa komşumu köpeği insan traş makinesi ile traş ederken gördüm, hatta şakalaşıyorduk bu makineden bende de var cesur da mı kullanıyor diye :) köpeğin adı cesur ama benim kedim lokumdan korkar :)

Maya-French

Merhaba,

Kesinlikle köpeğinize makine ile tıraş etmeyin, ettirmeyin. Onları insani duygular içerisinde bir oluşumda düşünmeyin. Sıcak havalarda bu tüylerle çok sıcakta bunalır vs gibi düşünceler yanlış düşüncelerdir.

Bizler gibi olmadıklarını kabul edelim ve bize göre onu rahatsız ettiğini düşündüğümüz tüylerin onları hem sıcaktan hem de soğuk havalardan korunmasına etki ettiğini unutmayalım.

Gayri ihtiyari olarak uzun tüylere sahip bir dostunuz vardır. Kıtıklanma olmuştur, düzeltme gerekiyordur. Bu durumlarda ucundan makas ile işlem yapılabilir ve daha az strese girmiş olur.

Tekrar etmekte yarar görüyorum, dostlarımızın tüyleri onların dış etkenlere karşı ve mental sağlığı için önemlidir.