Kuru Mama Önerisi Yavru

Minnokkk

Merhaba royal Yavru Mamasını kullanıyorum ama bunu değiştirmek istiyorum önerebileceğiniz kaliteli bir mama var mı

10 CEVAP

ventricosa

Acana first feast tavsiye ederim, en memnun kaldığım mama. Hills ton balıklı denemiştim ben de kızıma royal babycatten sonra ama yemedi malesef sevmedi. Eğer severse hills de kullanabilirsiniz bence. Kendi tecrübelerimden nd de güzel bence ama fiyat olarak acanaya çok yakın ve içerik olarak acana daha kaliteli. Yine de seçim sizin

AsumanAtilgan

En kalitelisi orijen tabiiki. Fakat acana, ND de olabilir. Güle güle buyutun

Mile

brit care'a bakabilirsin royal canine göre daha uygun fiyatları ayrıca içeriğide oldukça iyi. Hills'de oldukça kaliteli, royal canin ile aynı fiyatlarda dolaşıyor.

Mile

Bozita da oldukça iyidir, içeriği temiz.

ventricosa

Bozita da çok sevildiği için ben fiyatlarına ve içeriğine bakmıştım ve açıkçası çok şaşırdım. Nerdeyse 900-1000 bandında üst segment mamalara çok yakın fiyat olarak ama içerik olarak ortalama. Bence o fiyatı bozitaya vermektense içeriği daha kaliteli bir mama kullanmayı düşünebilirsiniz

Minnokkk

Bozitada içerigi temiz iyi diyolar sizce o nasil bilginiz varmi

sitedizayn

bütçenize uyarsa acana ve orijen

Bütçe konusunda sıkıntı yaşamıyorsanız eğer kesinlikle Acana ve Orijen

Minnokkk

Varmi önerebilceginiz marka

Ceylinnn6

Fitmin purity kitten mamadan çok memnunum içeriği çok güzel ve kedim kilo almaya başladı.