Kedim Kardeşine Tılıyor

Hellin

Eve iki tane yavru kedi aldım ikisi de kardeş develerle çok yanlış ola da birbirleriyle uyuyor birbirleriyle yalanlıyor bugün ikisinide yıkadım 1,5 saat oldu şimdiye kadar kedim şimdi kardeşine tıslıyor ne yapmalıyım

2 CEVAP

Heiter

Kedileri yıkadığınızda kokuları değiştiği için birbirlerine yabancı hale geldiler. Sil baştan tanışma faslı gibi düşünün yani. Yapacak bir şey yok. Gözleminiz eşliğinde alışacaklar birbirlerine. | Size tavsiyem, kedileri yıkamamanız. Zaruri durumlar dışında, yıkamanıza gerek yok zaten. Bir de aceleyle mi yazdınz bilmiyorum fakat sorunuzda anlaşılmayan ifadeler var.

Hellin

Heiter evet aceleyle yazdım birbiriyle kavga edince korktum ve tessekur ederim