Kedim Çok Uyuyor

Sudemm_luna

Selam arkadaşlar kedim genelde sabah uyanıyor 6-7 gibi sonra biz uyuduğumuz için kendi de uyuyor ara sıra kalkıyor 10 a kadar, sonra saat 4-5 e kadar gezinip akşam 11-12 ye kadar yatıyor normal mi bu kadar yatmasi 2.5 aylık scottiss

3 CEVAP

Çok normal kediler günlerinin yarısından fazlasını uyuyarak geçirir, endişe etmene gerek yok

Mile

kediniz eğer yavru ise, yavru kediler günde 19 saate kadar uyuyabilir.

Cankanac

Çok normal kediler zaten çok uyuyuyan hayvanlar yavru olunca daha da fazla uyurlar endişe etmeyin