Apartman Bahçemdeki Kedimi Eve Almak İstiyorum...

Zeynepnur01

Merhaba arkadaşlar ben apartman bahçemdeki kedimi eve almak istiyorum ama babam asla istemiyor ve çok sinirli birisi normalde de birşey konuşamam pek hemen bağırır ☹️ Ve ne zaman kediyi eve alma konusu açsam bağırıyor evde kedi olmaz bahçede bak diyor 😢 Ne yapmalıyım çok üzülüyorum

3 CEVAP

Cankanac

Bence alışma ihtimali varsa babanızın alın ama eğer yoksa hiç almayın derim hem kedi de eve alışınca zor olur kedi için de,kedili evlerde ev bireylerinin kediyi sevmesi gerekli bir kişi bile sevmese kedi için de sizin için de zor oluyor tüy oluyor çünkü çoğu yer,sevmeyen insanın gözüne batar malesef .babanızı en iyi siz bilirsiniz ona göre bir yol izleyin derim.

cemremio

Böyle diyip sonrasında alışan hatta çok sevende oluyor ama ne desem bilemedim, babanızı en iyi siz tanıyorsunuz

Zeynepnur01

Ne zaman konusunu açsam bağırıyor seviyor kedileri ama asla dokunmaz değişik biri 😢