Çikolatalı Süt

BotanFirat

Arkadaşlar kedim çikolatalı sütün peşinde koşuyordu bende bir tatlı kaşığı kadar verdim kedime birşey olur mu ilk kez verdim sadece denesin diye zaten bi daha da vermem zaralı olduğunu biliyorum ama 1 kez verdiğim için bişey olur mu

3 CEVAP

Cankanac

Hayır birşey olmaz bi seferden ama dikkat etmenizi öneririm :)

BotanFirat

Zaten çok merak etti diye bi kerelik verdim bi daha da vermem bence de birşey olmaz ama işte insanın içine bi kuşku çöküuor saolun :))

sitedizayn

o kadar dan bir şey olmaz kediler işte böyledir insanı her türlü şüphe falan delirtirler :) benim kedilerimden sarman olan lokum dondurma yalıyor bende kızıma söylüyorum sen manyakmısın kediye dondurma yalatılırmı diye az bir şey merak etme diyor bana :) veteriner fakültesinde okuyor birde :)