Gece Tek Uyuması

Sudemm_luna

Selam arkadaşlar kedim 2.5 aylık kardeşimin sağlık problemleri nedeniyle kedim ayrı yerde uyuyor bütün ihtiyaçları da o odada mevcut. Gece bizim odamızda olduğunda daha hareketli oluyor ve bizi uyutmuyor öbür odada kendisi de daha rahat ediyor. Ama vicdanım el vermiyor kötü hissediyorum ya korkarsa diye ama geceleri sakin ve miyavlamiyor yine de kötü hissediyorum sizce korkar mı ya da benden uzaklaşır mi

4 CEVAP

Cankanac

Korkmaz ve sizden uzaklaşmaz zaruriyet sebebiyle bırakıyorsunuz bir şey olacağını sanmıyorum ama kediniz büyüdüğünde de mi bu şekilde devam edecek

Mile

yavru kedinizi 4 saatin üzerinde bir süre yalnız bırakmamanız iyi olur. Küsmesi ihtimaller dahilinde.

Sudemm_luna

@cankanac maalesef çünkü kardeşim epilepsi hastası ve kedimiz çok hareketli geceleri ve ona uykusunda üstüne atladığı için kardeşim korkup kriz geçirme ihtimali var o yüzden bizim odaya alamiyoruz ben arada kedinin yanına gidip yatıyorum

Poki

Bırakmak zorunda kaldığınızda yanına üzerinde sizin kokunuz olan bir eşyanınızı bırakın. Odada oyuncakları da olsun ve eğer yoksa çok tüyü olmayan ve kopacak bir parçası olmayan düz bir peluş oyuncak alabilirsiniz.