Matisse Kısırlaştırılmış Kedi Maması Hiçbir Sitede Bulamıyorum?

Seyma6390

25 kedim var matisse kısırlaştırılmış kedi maması alıyorduk her ay 40 kg artık bulamıyorum. Mystic mama deneyelim dedik fakat çoğu kedi beğenmedi. Şu an yeni bir mama arayışındayım

4 CEVAP

Mile

farminanın kendi sitesinde bile satılmıyor tedarikte problem olsa gerek

Seyma6390

Peki içerik ve fiyat olarak benzer mama tavsiyeniz var mı

Mile

matissenin distrubitörü zaten abuk sabuk davrandığı için piyasadan kalkmadan önce fiyatları uçmuştu diye hatırlıyorum. sanabelle yine o fiyat bandında onu önerebilirim.

sitedizayn

temiz@mama@com buraya bakın bonacibo yada mito alabilirsiniz