Kedim Saldırıyor

pelyil

Dümdüz duruyorum, hareket bile etmiyorum durduk yere gelip elimi kolumu ısırıyor, tırnaklarını geçirmiyor ama dişleriyle işini hallediyor, benden karşılık alamayınca daha da hinlenip saldırıyor. Oyun oynatıyorum, evin içinde birbirimizi kovalayıp iyice enerjisini atsın diye bekliyorum ama daha da enerjik oluyor, kuyruğunu kabartıp poposunu yan dönüp kulaklarını yatırıyo, çakal işine gelince sevdiriyo da kendini ama çoğunlukla ısırıyor. 7-8 aylık gibi görünüyor, dişleri bu dönemde kaşınır mı yani onları keskinleştirmek için beni mi kullanıyor anlayamadım. İlk defa kedi de bakmıyorum ama ilk defa tekir bakıyorum. Hastanedeki hemşireler kollarıma faça atıp atmadığımı soruyorlar, her tarafım yara bere içinde. Hayır kelimesinden anlamıyor, işaret parmağımı kaldırdığım anda kendini karnı açık yatağın üstüne atıp ağzını da açıp cin gibi izliyor sonra atlıyor. Köpeğimi bile dövüyor, ne zaman kediyi görse kaçıp yanıma sığınıyor. Napmam gerek kollarım asırı acıyor 😭😭

5 CEVAP

tengrist

ikinci fotoğrafa çok güldüm undertaker sanki mubarek :D çiğneme oyuncakları ya da hareketli balık, matatabi dino tarzı stresini atabileceği bir şey alabilirsiniz

AsumanAtilgan

Ben hayatım boyunca kedilerle hasirnesir olsun şu anda evimde beş tekir var ve ilk kez tamda sizin anlattiginiz gibi bir yavru kediyle karşılaşıyorum, veteriner büyüdükçe geçer dedi ve biraz sakinlesiyor her ay, hafif burnuna vurabilirsiniz ve antistress mat türü kullanabilirsiz

AsumanAtilgan

Çizikler içinde sarikanteron sürebilirsiniz günde 5-6 kez iz birakmiyor

AsumanAtilgan

Banada soruyorlardı ellerine ve ayaklarını noldu diye 😁

AsumanAtilgan

Duvara kapı girişine (üste) vakumlu kedi oyuncaklari tutturabilirsiniz kendi kendine oynayabilbesi için ve yumuşak karton tirmalamasi ve dislemesi için, hasır türü sepet türü şeyleri de parcalarlar yani onlarla da güzel oynuyorlar