2 Farkli Yavru Kedi Anlasir Mi?

Aebrup

Mahallede sevdigim bir yavru kedi var ve aramizda guzel bir bağ oldu sahiplenmek istiyorum onu fakat koye gittigim zaman orda da bir yavru kediyi cok sevdim aslinda cok uzuldum cunku çok fazla cocuk var ve cocuklar huzur vermiyor diye bodrum gibi bir yere koymuslar onu da orada birakmak istemiyorum 2sini ayni anda sahiplensem buyuk problemler yasar miyim ondan da korkuyorum boyle bir olay yasayan var mi varsa yardimci olabilir mi

3 CEVAP

Tikih

İlk önce hemen birbirlerine yaklaştırmayın . İlk önce birisini taşıma kabına koyup yaklaştırabilirsiniz zaten 1 veya 2. Haftadan sonra birbirlerine alışırlar ama kedilerinizden birine sakın fazla özen vermeyin aralarında kıskançlık olabilir.

Tikih

Birde bodrumda tutulan biraz korkmuş olabilir eğer kedileriniz birbirine tıslarsa birkaç dakika uzaklaştırın. Sonrasında birbirleriyle iyi anlaştıklarında onları ödüllendirerek alıştırabilirsiniz

Sudetina

2side yavruysa sorun olmaz daha da iyi olur canı sıkılmaz oyun oynarlar