Kedim Bana Düşman Olabilir Mi?

pelyil

Dümdüz duruyorum, hareket bile etmiyorum durduk yere gelip elimi kolumu ısırıyor, tırnaklarını geçirmiyor ama dişleriyle işini hallediyor, benden karşılık alamayınca daha da hinlenip saldırıyor. Oyun oynatıyorum, evin içinde birbirimizi kovalayıp iyice enerjisini atsın diye bekliyorum ama daha da enerjik oluyor, kuyruğunu kabartıp poposunu yan dönüp kulaklarını yatırıyo, çakal işine gelince sevdiriyo da kendini ama çoğunlukla ısırıyor. 7-8 aylık gibi görünüyor, dişleri bu dönemde kaşınır mı yani onları keskinleştirmek için beni mi kullanıyor anlayamadım. İlk defa kedi de bakmıyorum ama ilk defa tekir bakıyorum. Hastanedeki hemşireler kollarıma faça atıp atmadığımı soruyorlar, her tarafım yara bere içinde. Hayır kelimesinden anlamıyor, işaret parmağımı kaldırdığım anda kendini karnı açık yatağın üstüne atıp ağzını da açıp cin gibi izliyor sonra atlıyor. Köpeğimi bile dövüyor, ne zaman kediyi görse kaçıp yanıma sığınıyor. Ya eşek sıpası bir de tatlı arada gelip sırnaşıyor, cilveleniyor açıyor karnını bağırıyo okşa beni diye seviyorum istediğini alınca başlıyo ısırmaya. Bunları yazarken parmaklarımı izlediği için sandalyeye tünedim, gitti bez çantamın kopmaya yüz tutmuş kolunu kopartıp onu çekiştiriyo şimdi. Napmam gerek kollarım asırı acıyor 😭😭

5 CEVAP

aslihan_e

Yastıkla kovun, atlarsa ensesinden tutup uzaklaştırın, elinizle ittirmeyin. Peluş oyuncakla kavga ettirin. Size temas etmesine izin vermeyin.

pelyil

Terör estiriyor şu anda, nefes nefese kaldı köpek gibi nefes alıp veriyor ama yine de pes etmedi hala koşuşturuyo

pelyil

İki kere paylasmisim bi de internetim cekmiyo sandım cekiyomus bu da canimi yakti

sevila

Sakinleştirici bitkisel damlalar var çok hırçın olan sokak kedisinde ve kendi kedimde denedim gerçekten işe yarıyor. Bi deneyebilirsiniz onun dışında kısır değilse kısırlaştırın mutlaka büyük ölçüde sakinleşiyorlar

sitedizayn

kediler böyledir :) yavruyken yapmadıkları kalmadı ellerim kollarım hep kan içindeydi ve izler kaybolmuyor, neyse büyüdüler yetişkin oldular sakinleştiler tabi bu arada kısırlaştırma işlemleride oldu